Okul Yıkımı, eskiyen veya yeniden kullanılamayacak kadar kötü okulların uzman personeller tarafından uygun şartlarda yıkılması ve ortadan kaldırılması süreçlerine dayandırılmakta olan işlemlerin tümüne verilen bir ad olarak bilinmektedir.

Bu işlemde genel olarak yapmanız gereken işlemler, okulu tamamen boşaltmak ve okulda yer alan malzemelerin tahliyesi için firmamızdan konuyla ilgili detaylı bilgi almak olacak. Firmamız tarafından sizlere verilecek olan detaylı bilgiler sonrasında işlemleriniz başarılı bir şekilde yapılacak ve süreç başarılı bir şekilde ilerlemiş olacak.

Okul Yıkımı işlemleri genel olarak birçok farklı süreçten oluşmaktadır. Bu süreçler firmamız bünyesinde hizmet göstermekte olan kişiler tarafından her zaman başarı ile sonuçlandırılmakta ve işlemler sağlanmaktadır. Bu hizmetin yapıldığı işlemler bazı işlem çeşitlerine göre yapılabilmektedir. Aşağıda bazı yıkım yöntemleri detaylı olarak sizlere aktarılmış durumdadır.

Her türlü ruhsatın iptalinde olduğu gibi bu yıkım ruhsatlarının da bir geçerliliği bulunmaktadır. Bu geçerlik süresi dolup, işlem yetkisinin bakanlığa geçme sürecinden önce mutlaka ruhsatlarınızı iptal etme gibi bir düşünceniz varsa konuyu yargıya taşımanız gerekmektedir. Yargıya taşınılan konular genel olarak çözüme kavuşmaktadır. Böyle bir işlem yaptırmak isteyen kişilerin öncelikle konuyu idari mahkemelere taşımaları gerekmektedir. İdari mahkemelere bu bilgiler taşındıktan sonra yargı gereken kararı vererek yapılması gereken işlemleri sizlere aktarmış olacaktır. Yapacağınız her türlü işlem ve işlemlerde bu konuları detaylı olarak inceleyebilir ve süreci yakından takip edebilirsiniz.

Okul yıkımı, bina yıkımı, fabrika yıkımı vb hizmetler için Yıkım Ruhsat Takibi firmamamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Arayın Yanıtsız Sorunuz Kalmasın

+90 553 421 46 77

Ücretsiz keşif için bizlere ulaşabilirsiniz.

Hafriyat, İnşaat, Kazı İşleri alanında en iyi hizmeti vermek için araç parkurumuzu sürekli genişletiyoruz.

30 yılı aşkın tecrübe ve referanslarımızla her zaman daha kaliteli hizmeti hedefliyoruz.

Bazı Referanslarımız