Gücü en iyi şekilde hissetmek için doğru yerdesiniz!

Şirketimiz; Yıkım, inşaat ve hafriyat alanında profesyonel hizmet vermek amacıyla 1999 yılında kurulmuştur.
Kurulduğu günden bugüne bitirdiği projeler sayesinde tecrübesini en üst seviyelere çıkarmayı başarmış, kaliteli alt yapısı ve ülke çapında kentsel dönüşüm faaliyetlerinde aktif rol alması ile sektörün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Kartal Yıkım Hafriyat; İstanbul merkezli kurulmuş olup, şu anda tüm ülke geneline hizmet sunmaktadır. Ülkemizin her yerinde mühendislik, yer emniyet ve iş güvenliği kurallarına uyup, minimum risk alarak, ciddiyet içerisinde ve zamanında teslim ilkesine uyularak hizmet verilmektedir. Bu hizmet esnasında iş güvenliğinden ve kaliteli iş prensibinden ödün vermeden inşaat sektörüne “Profesyonel Altlık Hazırlamak” ve “taşıma işlemini en emniyetli şekilde tamamlamak” firmamızın prensibidir.

Kartal Yıkım Hafriyat olarak yılların verdiği tecrübe sayesinde dayanıklılık ömrünü tamamlamış her türlü yapıyı çevre ve etüt şartlarına uygun, en profesyonel yıkım yöntemleri ile yıkmaktayız. Firmamızın şiarı; ülke çapında gelişen inşaat sektörüne zemin hazırlamak, kaliteli-nitelikli yapılar için en uygun zemin şartlarını sağlamaktır. Kartal Yikim Hafriyat; tescilli yıkım firmasıdır ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Y2 sınıfı yıkım müteahhitliği yetkisi verilip belgelendirilmiştir. Ayrıca firmamız; ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 kalite yönetim sistemi belgelerine sahiptir ve bu yönetim sistemlerine uygun hizmet vermektedir.

Arayın Yanıtsız Sorunuz Kalmasın

+90 553 421 46 77

Ücretsiz keşif için bizlere ulaşabilirsiniz.

Hafriyat, İnşaat, Kazı İşleri alanında en iyi hizmeti vermek için araç parkurumuzu sürekli genişletiyoruz.

30 yılı aşkın tecrübe ve referanslarımızla her zaman daha kaliteli hizmeti hedefliyoruz.

Bazı Referanslarımız