İstanbul Yıkım sürecinde yapılabilecek işlemlerle ilgili olarak mutlaka tüm süreçlere hakim olunması ve dikkatli bir şekilde işlemlerin yapılabiliyor olması gerekmektedir. Günümüzde, hizmet veren firmalara göre firmamız oldukça kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.

Verilen hizmetlerde yasal süreçlere her zaman dikkat edilmekte ve işlemler hızlı bir şekilde sürdürülmektedir. Yıkım işlemlerinde yapılacak yıkım işlemleri büyük bir özveri ile sürdürülmekte ve tamamlandıktan sonra müşterilerimize bilgiler verilmektedir.

Yıkım süreçleri tamamlandığında elde edilen ürünler kategorilerine göre ayrıştırılmakta ve tamamen doğru ve kaliteli bir şekilde süreç ilerletilmektedir. Sizlerde yapacağınız işlemlerle ilgili olarak fiyat teklifi almak için öncelikle firmamıza ulaşım sağlayarak işlemlerin ne kadar hızlı bir şekilde sürdüğünü görebilir ve devamını getirebilirsiniz. Firmamızda yıkım işlemleriyle ilgili kurmuş olduğumuz departmanımız sizlere hızlı hizmet sunacak ve işlemleri başarılı bir şekilde sağlayacaktır.

İstanbul Yıkım süreçleri ile ilgili olarak yapabileceğiniz her türlü işlem ve hizmet talebinde firmamıza başvuru yapmanız, fiyat teklifi almanız ve sonrasında işlem yapmanız sizlere büyük oranda avantaj sağlayacak olan işlemlerin başında gelecektir. İstanbul başta olmak üzere diğer tüm şehirlerde de bu hizmetleri başarılı bir şekilde sağlamakta olan ekibimiz, sizlere gereken özveriyi ve önemi başarılı bir şekilde sağlamış olacaktır.

İstanbul Yıkım işlemleriyle ilgili olarak bu şehirde bulunan apartmanlar, müstakil evler, pansiyonlar, oteller, hoteller, fabrikalar, üretim haneler, muayeneler ve diğer birçok farklı yapının yıkıma uğratılarak işlemlerin sağlatılması geçerli olabilmektedir. Sizlerde yapacağınız bu işlemlerle ilgili olarak firmamıza başvuru yapabilir ve süreci başarılı bir şekilde tamamlatabilirsiniz. Yıkım süresi boyunca sizlere her türlü konuda bilgi verilecek ve bu konuda detaylı olarak işlemler sağlatılmış olacaktır.

İstanbul Yıkım Başvurusu İçin Gerekli Olan Belgeler Nelerdir?

İstanbul Yıkım işlemlerinin başarılı ve sorunsuz bir şekilde sağlanabilmesi için bir takım evrakların ilgili belediyelere teslim edilmesi ve sürecin takip edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle yapabileceğiniz işlemlerle ilgili olarak; belediyelere vermeniz gereken evraklar arasında;

  • Yıkım için ruhsat almanız gerekecektir. Bu ruhsatın sizlere verilmesi için talep dilekçesi,
  • Yıkılacak olan binaya ait tapu,
  • Tapu kayıt örnekleri,
  • Binanın yıkım planı, yıkım şekli, yıkım süresi ve ne zaman yapılacağı bilgisi,
  • Binaya ait detaylı fotoğraflar,
  • Binanın altyapı aboneliklerinin kesimlerine ait belgeler ve bilgiler,
  • Bina yıkım ruhsatı alabilmek için ödenmesi gereken harçların ödendiğine dair makbuzlar,
  • Yıkılacak yapının imar durum belgeleri,
  • UAVT Kodu (Bu kodu Emlak ve İstimlak Müdürlüğünden temin etmeniz mümkündür.),
  • Binanın boş ve kimse tarafından kullanılmadığına dair evraklar,

bina yıkım ruhsatı için gerekli olan evraklar arasında yer almaktadır. Bu evrakları tamamlamanız ve ilgili kurum ve kuruluşlara sunmanızla birlikte süreç başarılı bir şekilde ilerleyecek ve süreç tamamlanmış olacaktır.

Sizlerde yıkım işlemleriyle ilgili olarak yukarıda yer alan evrakları tamamlamanız halinde, her türlü işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olabilmektedir. Başta İstanbul Yıkım işlemleri olmak üzere diğer tüm alanlarda bu işlemleri başarılı bir şekilde sağlamanız mümkün olabilmektedir. Yıkım süreçlerinde her zaman profesyonel çalışmaların yapılması gerekmektedir. Bu anlamda sizler de firmamız ile iletişime geçerek, sürecin uzman ve başarılı bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

İstanbul’da Kentsel Dönüşüm işleriniz firmamız tarafından profesyonel ekip ile yapılmaktadır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir